ŚWIĘTA NIETYPOWE - Dzień Białych Skarpetek

Każdy je ma. Choćbyjedną parę. Przyjemnie białe i czyste. Niektórzy noszą je tylko do butów sportowych, inni - bez przerwy. Jeszcze inni do sandałów choć to podobno modowa wpadka. Białe skarpetki to taki element naszej garderoby, który lubimy i chętnie nosimy. Dlaczego by więc nie poświęcić im jednego dnia w kalendarzu i uhonorować je?

W czwartek 30 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Białych Skarpetek. Widać było, że uczniowie bez zbędnego wysiłku włożyli tego dnia białe skarpetki i zamanifestowali to, że je mają i lubią. Dowodem na to są zdjęcia dzieci w białych skarpetkach. Fajne, prawda? Mamy nadzieję, że jeśli znalazł się wśród uczniów ktoś, kto za nimi nie przepadał, teraz zmieni zdanie.

Niech żyją białe skarpetki!

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ BIAŁYCH SKARPETEK.

Mały Samorząd Uczniowski