Mikołajkowy dzień w klasie 3a

6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Czekali na niego wszyscy uczniowie: od najmłodszych aż po tych najstarszych. Tego dnia kto mógł ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę. Na szczęście Święty miał pomocnice – Śnieżynki, gdyż sam nie dałby rady dostarczyć prezentów do wszystkich dzieci.

Święty Mikołaj i tym razem nie zapomniał o nas i przyszedł do naszej klasy. Zanim jednak otrzymaliśmy upominki, musieliśmy uporać się z ciekawymi, matematycznymi zadaniami i odgadnąć specjalny, mikołajkowy szyfr. Wszyscy z wielką zapałem wzięli się do pracy, dlatego bardzo szybko upragnione podarki znalazły się w naszych rękach. Na zakończenie zrobiliśmy świąteczno-freakowe zdjęcie, którym postaramy się powalczyć o nagrody w konkursie ogłoszonym przez REPORTER YOUNG.

Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekujemy upragnionych Świąt Bożego Narodzenia.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajkowy dzień w klasie 3a.

Małgorzata Sobczak