Karnawał, karnawał to taniec, zabawa

W czwartkowe popołudnie, 8 lutego, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki, granej dla nas przez Sax&Decks Krzysztofa Czapli, dzieci mogły pobawić się za szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Oczywiście nie obyło się bez konkursów. Z okazji tłustego czwartku przedstawiciele klas wzięli udział w konkursie na najszybsze zjedzenie pączka bez użycia rąk. Tradycją już jest konkurs na Najbardziej Roztańczoną Klasę. Nagrodzeni zostali także najlepsi tancerze. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły balowiczów. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Karnawał, karnawał to taniec, zabawa.

Mały Samorząd Uczniowski