Ślubujemy!

24 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści udowodnili wszystkim zebranym, że są już gotowi, aby stać się pełnoprawnymi uczniami. Na ten dzień czekali od dawna i przygotowywali się do ślubowania od pierwszego tygodnia nauki w szkole. W obecności Dyrekcji Szkoły, Rodziców oraz zaproszonych gości pierwszoklasiści ślubowali przy sztandarze szkoły, następnie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Wszyscy zostali  przyjęci do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Szczecinku. Na zakończenie uczniowie otrzymali  słodkie niespodzianki, nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez Rodziców.

Jesteśmy przekonani, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, żeby każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i  koleżanek.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ślubujemy!.