Zaczynamy!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Będzie on zapewne niezwykle trudny i nieprzewidywalny. Pamiętajmy, że jedynie wspólne działanie i ścisła współpraca pozwolą nam pomyślnie przez niego przejść.

Szkoła to nie tylko mury, regulaminy, praca, sprawdziany, to przede wszystkim ludzie, społeczność starszych i młodszych podróżników po nieskończonym świecie wiedzy, idei, odkryć i doświadczeń.

Kochani Uczniowie!

Wam życzymy z całego serca samych sukcesów i radości. Osiągnięcia zamierzonych celów, samych piątek i szóstek, wspaniałych koleżanek i kolegów oraz wielu niesamowitych i tylko wesołych przygód.

Drodzy Rodzice!

Zapewniamy, że bezpieczeństwo uczniów jest dla nas zawsze priorytetem. Ze wszystkich sił staramy się, aby pobyt Państwa dzieci w naszej szkole był bezpieczny. Życzymy Państwu jak najmniej trosk i wielu sił.