„Primo” na Festynie Parafialnym

16 czerwca 2019 r. chórzyści „Primo” jak co roku wzięli udział w festynie organizowanym przez Parafię pw. Ducha Świętego. Uczniowie z SP1 wykonali „Piosenkę na cztery kopyta i wiatr” i „Sweet dreams”. Swoje umiejętności zaprezentowały także solistki Amelka Jakóbczyk w utworze „Naprawdę chcę” i Beata Pałka w sentymentalnym „Will the sun ever shine again”. Festyn uświetnił również duet Beaty z Zuzią Tederko, który profesjonalnie zaśpiewał piosenkę „Masz w sobie wiarę”. Oprócz tego publiczność wysłuchała 2 hitów z bajek Disneya – „Ani słowa” oraz „Miłość rośnie wokół nas” – w wykonaniu tegorocznych absolwentek z klasy 8c. Festyn sprawił wiele przyjemności zarówno parafianom, jak i młodym wykonawcom z naszej szkoły, którzy mogli pokazać efekty swojej pracy.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii „Primo” na Festynie Parafialnym.

Teresa Dybowska