IV Powiatowy Przegląd "Piosenka jest dobra na wszystko"

16 listopada w Grzmiącej odbył się IV Powiatowy Przegląd Piosenki. Uczniowie naszej szkoły przekonali się z radością, że "Piosenka jest dobra na wszystko" . Z dumą donosimy, że nasi muzycy zawojowali podium. Amelia Jakóbczyk zdobyła I miejsce w kategorii solistów klas IV-VI. Beata Pałka to zdobywczyni pierwszego miejsca w kategorii solistów klas VII-VIII. Zespół wokalny Primo wyśpiewał pierwsze miejsce w kategorii zespołowej, co istotne - wiekowo mieszany skład zespołu zakwalifikował naszych śpiewaków do wyższej klasy, zatem konkurencja była naprawdę wymagająca. Wracaliśmy z dumą. Serdeczne gratulacje dla wykonawców. Siłą dzieciaków jest Pani Teresa Dybowska, która motywuje ich do pracy, szlifuje nasze muzyczne diamenty i kibicuje im z sercem na dłoni. Ogromne podziękowania i gratulacje .

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii IV Powiatowy Przegląd "Piosenka jest dobra na wszystko".