Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta”

Dobrze być razem na święta!

Nasi uczniowie entuzjastycznie odpowiedzieli na akcję MEN „Razem na święta” i sprawili radość innym w ten świąteczny czas. Wykonanymi własnoręcznie świątecznymi  ozdobami i kartkami, w tym pachnącymi wypiekami na choinkę, obdarowali sąsiadów, osoby potrzebujące z naszej okolicy. Nie zapomnieli o samotnych i potrzebujących wsparcia.

Oto uczniowie, którzy zapraszają  do świątecznej galerii:
Antoni i Hubert z klasy 1a, Adam i Zuzanna z klasy 1c, Jakub, Mikołaj, Łukasz, Igor, Kacper, Wiktor i Laura z klasy 2b, Julia i Zuzia z klasy 2c, Jan z klasy 3a, Oliwia z klasy 3b, Martyna z klasy 4b, Maciej z klasy 5b, Kinga i Kornelia z klasy 6b, Hasmik z klasy 6c, Ania, Stanisław i Aleksandra z klasy 6d, Kuba z klasy 7b, Alicja z klasy 7c, Mikołaj i Oliwia z klasy 7s.

Przeżyjmy zbliżające się Święta Bożego Narodzenia w spokoju, radości i zdrowiu.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Razem na święta.

Aneta Padewska, Alicja Jankowska