• Drugie śniadanie online na lekcji wf - edukacja zdrowotna
    Na lekcji wf z edukacji zdrowotnej - ZDROWY STYL ŻYCIA - robiliśmy online zdrowe drugie śniadanie. Dlaczego drugie śniadanie???  Ponieważ większość z nas zapomina o jedzeniu drugiego śniadania, a nawet  pierwszego. Zapas energii spożywanej między posiłkami wystarcza na około 3 godzin. Dlatego powinnyśmy zjadać w przerwach drugie śniadanie, które dostarcza energii, regeneruje siły, przywraca aktywność oraz uzupełnia ilość koniecznych do życia składników pokarmowych. Pamiętajmy !!! Uczucie głodu obniża koncentrację i aktywność ucznia, pogarsza samopoczucie i nastrój oraz jest przyczyną gorszych wyników w nauce. Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Drugie śniadanie przygotowały uczennice z klasy VI s i VI d.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Drugie śniadanie online na lekcji wf.
    Beata Wełk
    02.12.2020 21:37 | więcej »
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce 3x3
    26 październik w hali Milenium w Kołobrzegu odbył się finał Mistrzostw Województwa w koszykówce 3x3 w ramach Igrzysk Dzieci.

Szczecinek reprezentowały: Szkola Podstawowa Nr 1 (dziewczęta i chłopcy) oraz Szkoła Podstawowa Nr 4 (chłopcy).

Wyniki końcowe zawodów.
    Dziewczęta:
    I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku

Chlopcy:
    II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Szczwcinku
    III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mistrzostwa Województwa w koszykówce 3x3.

31.10.2020 19:07 | więcej »
  • 7.10.2020r. na terenach OSiRu odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10x800 metrów. W biegu dziewcząt uczennice naszej szkoły były bezkonkurencyjne i wygrały zawody, awansując do kolejnego etapu. Chłopcy wywalczyli drugie miejsce. Gratulujemy!
    20.10.2020 19:49 | więcej »
  • PIŁKA PLAŻOWA
    30 września 2020 roku odbyły Mistrzostwa Powiatu IMS w piłce plażowej dziewcząt i chłopców, które odbyły się przy szkole SSTO w Szczecinku. Zajęłyśmy następujące miejsca: