• MÓJ PRZYJACIEL MIŚ
    W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Zaangażowanie uczniów można było zaobserwować po ilości dostarczanych prac!
    Każda z nich była wyjątkowa ✨✨✨

Nagrodzone prace:

KLASY I
    I miejsce- Oliwia Machajewska I A
    II miejsce- Julia Boratyńska I C
    III miejsce- Zuzanna Podgórska I A

KLASY II
    I miejsce- Hanna Żabska II C
    II miejsce- Małgorzata Pacałaty II C
    III miejsce- Zuzanna Szelągowska II B

KLASY III
    I miejsce-Ewa Tomaszewicz III B
    II miejsce- Paulina Lech III A
    III miejsce- Antoni Kowalski III A

Wyróżnienia:
    Zuzanna Porzątka-Lipińska I B
    Abigail Glazer I A
    Michalina Urbaniak I C
    Amelia Wojtczak II B
    Filip Jarosz III A
    Alicja Chojnacka III A
    19.12.2023 09:27 | więcej »
  • Dzień Edukacji Narodowej
    Mały Samorząd Uczniowski, przygotował dla naszych nauczycieli z klas I-III oraz pracowników szkoły, upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie życzyli niekończącej się pasji i cierpliwości, które są niezbędne w tym pięknym, ale i wymagającym zawodzie. ❤️
    26.10.2023 13:48 | więcej »
  • 22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi 🌍🌍.
    Nasi uczniowie wzieli udział w poszerzaniu wiedzy o tym jak segregować śmieci, jak ważne jest dbanie o środowisko i w jaki sposób należy dbać o nasza Ziemię. Ponadto dla dzieci została przygotowana ścieżka sensoryczna z odpadów, o różnej fakturze, dzięki temu dzieci mogły pobudzić swoje zmysły.

Nowa galeria Międzynarodowy Dzień Ziemi została dodana do albumu fotograficznego

Organizatorzy :Mały Samorząd Uczniowski
    11.05.2023 13:39 | więcej »
  • Wiosna, wiosna ach to ty!

Klasy 1-3 pod okiem Małego Samorządu Uczniowskiego, radośnie spędziły Pierwszy Dzień Wiosny.

Śpiewem, tańcem i okrzykiem, wypędziliśmy Zimę, a przywitaliśmy piękną Wiosnę.

Poznaliśmy współczesne trendy modowe, które będą obowiązywać tego sezonu. Nie zabrakło zabaw, tańców i uśmiechów.

Nowa galeria Wiosna, wiosna ach to ty! została dodana do albumu fotograficznego

11.05.2023 13:33 | więcej »
  • Konkurs bożonarodzeniowy
    Dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek 🙂🙂 a to dlatego, że nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego organizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski. Klasy 1 - wykonały kartkę świąteczną, klasy 2 - ozdobę świąteczna natomiast klasy 3 - stroik bożonarodzeniowy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział.
    12.02.2023 19:23 | więcej »
  • W dniu wczorajszym Mikołaj odwiedził Naszych uczniów 🎅
    Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców oraz Samorządu Szkolnego ❤️

12.02.2023 19:11 | więcej »
  • Mały Samorząd Uczniowski z okazji andrzejek , przygotował zabawne wróżby dla klas 1-3.
    Nie zabrakło uśmiechu i radości.
    ,,Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze".

04.01.2023 17:20 | więcej »
  • Światowy Dzień Uśmiechu

W październiku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu .

Mały Samorząd Uczniowski zorganizował happening - witając wchodzących uczniów naklejając emotke z uśmiechem . Nie zabrakło również zdjęć w fotobudce.

" Uśmiech nic nie kosztuje, a serce raduje"!

Nowa galeria Światowy Dzień Uśmiechu została dodana do albumu fotograficznego

20.10.2022 14:31 | więcej »
  • Światowy Dzień Zwierząt
    4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt.
    Z tej okazji samorząd uczniowski przygotował galerie zdjęć, na której znajdowały się fotografie zwierząt naszych uczniów.

20.10.2022 14:18 | więcej »
  • WITAMY JESIEŃ

Mały Samorząd Uczniowski powitał Jesień

Uczniowie wysłuchali informacji na temat obecnej pory roku, rozwiązywali zagadki o tematyce jesiennej , poznali dary jesieni oraz wzięli udział w tanecznych zabawach.

Nowa galeria WITAMY JESIEŃ została dodana do albumu fotograficznego

17.10.2022 14:15 | więcej »