Agata Dzimińska laureatką konkursu kuratoryjnego

Chcielibyśmy pochwalić się osiągnięciem jakim dokonała uczennica klasy 8B AGATA DZIMIŃSKA! A jest czym!
Została laureatką konkursu kuratoryjnego z dziedziny chemii na etapie wojewódzkim! Była to ciężka droga poprzez dwa etapy kwalifikacji ( szkolny i rejonowy). Można powiedzieć, że włożyła w to swoje serce. Pomimo ciężkiego okresu przygotowania do egzaminu ośmioklasisty, każdą wolną chwilę poświęcała chemii. Czy było warto? Sami możecie sobie odpowiedzieć.
Dodatkowo przeszła poprzez dwa etapy Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie czekamy na centralny etap Olimpiady. Mam nadzieję , że będziecie trzymać za nią kciuki, na pewno się przydadzą.
I pamiętajcie nigdy nie jest za późno, aby dokonać niemożliwego. Tak się stało w przypadku Agaty.
„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”
Osoby , które chcą tak jak Agata zagłębić się w chemie i jej nieskończoną opowieść zapraszam na kółko chemiczne.

Nauczycielka chemii: Natalia Parkot