Mamy to!

Tak to znowu o niej : laureatce i aktualnie finalistce AGACIE DZIMIŃSKIEJ, która tak jak wspominałam we wcześniejszym poście pomimo otrzymania laureata z chemii w konkursie kuratoryjnym , równolegle przygotowywała się do Centralnego Etapu Olimpiady Chemicznej w KRAKOWIE. Tam zdobyła tytuł finalisty co nie było proste, ze względu na narzucony poziom wiedzy. Dobrze wiemy , że chemia nigdy nie była prosta i nie będzie, ale gdy coś naprawdę lubimy angażujemy się na 100 %, a to daje efekty. Mamy nadzieję, że nie porzuci swojego zamiłowania do chemii opuszczając mury Szkoły Podstawowej nr 1 i będzie zarażać swoją pasją innych.
„Cel jest powodem, dla którego podróżujesz. Pasja jest ogniem, który oświetla drogę ”